ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ

#Памятні_дати_та_ювілеї_2023

Open-air уроки

Дата створення: 12:50 23.05.2023

Open-air урок - це класно та сучасно! Свого часу Василь Сухомлинський заохочував педагогів проводити уроки на природі, адже це, на його думку, не лише сприяє всебічному розвитку дитини, але й розвиває спостережливість, формує науковий світогляд, виховує любов до всього живого і, власне, до самого життя.

Дата створення: 12:49 23.05.2023

Основним завданням Дня Цивільного захисту у школі є вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та персоналу школи щодо дій в умовах екстремальних ситуацій.

Дата створення: 12:48 23.05.2023

#День_ЦЗ_Джулинський_ліцей_2023 З метою удосконалення теоретичних знань і практичних навичок в разі виникнення надзвичайних ситуацій, у Джулинському ліцеї проведено День цивільного захисту! Класними керівниками 1-11 класів спільно із учителем предмету «Захист України» Євгеном Марущаком та сестрою медичною Альоною Пончик проведено різноманітні тематичні заходи, під час яких використовували навчальні комп’ютерні презентації, пам’ятки, відеофрагменти, проводились вікторини, залучали учнів до розв’язування ситуаційних задач, складання алгоритмів дій під час надзвичайних ситуацій, зокрема, що сталися на хімічно-небезпечних об’єктах та об’єктах атомної енергетики, відпрацьовували разом з учнями правила поведінки в умовах воєнного стану, порядок дій на випадок евакуації, пожежі, дії за сигналом «Повітряна тривога!», під час виявлення підозрілих, вибухонебезпечних предметів, практикувалися з надання домедичної допомоги при травмуванні верхніх та нихніх кінцівок людини. Години розширених знань «Цивільний захист населення», «Надзвичайні ситуації», уроки безпеки у класі безпеки та в шкільному укритті «Твоє життя у твоїх руках», «Допоможи собі сам! Дії людини у надзвичайних ситуаціях», «Допоможи собі і товаришеві», «Дбай про свою безпеку сам», «Знай і вмій», «Цивільний захист – це не жарти, треба всім про нього знати» сприяли поглибленню знаннь учнів з питань цивільного захисту; повтореннюправила поведінки у складних ситуаціях та закріпленню навички надання допомоги постраждалим; стимулюванню витривалості, мужності, рішучості, кмітливості, відповідальність за близьких, оточуючих, власну Батьківщину.

Дата створення: 12:47 23.05.2023

#День_ЦЗ_Джулинський_ліцей_2023

Презентаційний урок "Площі многокутників"

Дата створення: 12:41 23.05.2023

Із метою узагальнення та систематизації знань учнів 8-Б класу з теми "Площі многокутників", розвитку творчих здібностей учнів шляхом розв'язування різних типів задач, у т.ч. компетентнісно-орієнтованих, формування культури спілкування, вміння вислювлювати свою думку проведено презентаційний урок з геометрії учителем Корженівською Наталією Володимирівною.