Джулинський ліцей Джулинської сільської ради

Територія обслуговування, закріплена за закладом його засновником

 

СПИСОК

 територій обслуговування,

 закріплених за закладами загальної середньої освіти

 Джулинської сільської ради

 

п/п

Назва закладу освіти

Класи навчання

Назви населених пунктів, вулиць, провулків, закріплених за територією обслуговування закладу освіти

Відповідальні за ведення обліку учнів

1

Джулинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Джулинської сільської ради

1-11

с. Джулинка

Селянська, Гагаріна, Герцена, Соборна, ім.К.Могилка, Дорошенка, Залізнична,  Покровська, Янтарна, Виноградна, Незалежності, Гетьманська, Козацька, Кошового, Світанкова, Відродження, Миру, Кутузова, Центральна, Лісна, Матросова, Грушевського, Квітнева, Молодіжна, Набережна, Некрасова, Щаслива, Сонячна, Партизанська, І.Франка, Поліщука, Пушкіна, Разіна, Садова, Слов’янська, Дружби, Спортивна, Подільська, Вишнева, Абрикосова, Тургенєва, Чайковського, Чапаєва, Чкалова, Шевченка, Джерельна, Оперчука, Нова, Мельничука, Перемоги, Шеремети, Сосновий бір, Амбарний, Аптечний,

Банківський, Банний, Інтернаціональний, Котляревського, Березневий, Папаніна, Річний, Сквозний,

Дорожний, Шкільний

Шевчук М.П., директор

 

Берізкобершадська філія Джулинського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Джулинської сільської ради

1-9

с. Берізки-Бершадські

Мехніна, Михайлівська,

Подільська, Молодіжна, Весняна, Танкістів, 8-го Березня, Травнева, Набережна, Урожайна, Перемоги, Польова, Річна, Садова, Бугова, Шкільний

Шевчук М.П., директор

 

Хмарівська філія філія Джулинського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Джулинської сільської ради

1-9

с. Хмарівка

Дружби, Польова, Лугова,

Садова, Патріотична, Райдужна,

Лесі Українки, Зарічна, Шкільна, Затишна, Соборна, Шевченка

Шевчук М.П., директор

 

СПИСОК

відповідальних осіб за охопленням навчанням

дітей і підлітків шкільного віку, які проживають

у мікрорайоні села Джулинка

№ мікрорайону Межі мікрорайону Прізвище ім’я по батькові відповідального вчителя
1 Вишнева №1-100 Гав’юк В.В.
2 Дорошенка №1-89 Гав'юк Л.В.
3 Оперчука №1-91 Думанська Г.В.
4 Герцена №2-88 Центральна з №29-41, №30-40 Алексєєва Л.П.
5 Янтарна №1-22; Центральна №3-27, 2-28 Лісна №1-28; Партизанська №2-36 Перемоги №1-25 Сопільняк В.П. Оперчук Н.В.
6 Чайковського №1-67; Соборна №2-39 Ринкова №2-17; Нова Дерев’яга В.В.
7 Чкалова з№1-21; Джерельна №1-47 Матросова №1-22; Селянська №1-9 Микитюк Н.Г. Микитюк Ю.С.
8 Світанкова №1-71 Щаслива №1-25 Продан Г.М.
9 Подільська №1-37; Молодіжна №1-15 Кошового 1-16; З. Гетьманська з 3-53 Івасик Г.Г.
10. Івана Франка з №2-22; Виноградна з №1-13; Покровська з №35-85; пр. Аптечний з №4-11пр. Банківський з №3-10 Човганюк Я.М.
Поліщук О.А.
11. Покровська з №6-36; Незалежності з №1-56;Котляревського з №2-8; пр. Річний з №3-15
Середюк Н.І.
12. Центральна з №42-124, №43-131 Шеремети Мельник Р.В.
13. Сонячна з №1-33; пр. Шкільний з №1-28; Квітнева з №1-19, Івасик Г.В.
Федоришина Л.О.
14. Некрасова з №1-39; Грушевського з №3-53; Кутузова з №2-16 Нікітчук Л.Ф.
Теплицька О.І.
15. Шевченка з №1-14; Спортивна; Папаніна 2; Абрикосова з №1-18; 8-Березня з 2-6 Ціхач В.О.
16. Пушкіна з №1-21; Разіна з №1-51; Тургенєва з №1-28 Заміхора Л.А.
Трохименко Л.І.
17. Гагаріна з №1-52; Дружби з № 3-28; пр. Амбарний 3 Марущак І.М.
18. Козацька з №1-16; Поліщука З №1-18; Садова з №1-53; Калинова з №1-21; пр.Сквозний з № 1-10 Олексій Т.М.
19. Залізнична з №1-9; Миру з №1-8; Слов’янська з №1-33; Відродження з №1-9; Центральна з №132-162, №135-163 Гріщенко Л.М.
20. Шевченка з №20-104 Костюк Г.Ф.