Правила прийому до закладу освіти

Реєстрація за посиланням (натисніть на картинку)

За наявності Google-акаунту зареєструвати дитину до першого класу в зручний для Вас час можна за посиланням https://forms.gle/tP8KtN2gU2YdKEBX7

Зарахування дітей до першого класу здійснюється на безконкурсній основі. Відповідно до Зако­ну України «Про загальну середню освіту» для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

1.Заява батьків( або особи, яка її заміняє ) про зарахування.

2.Копія свідоцтва про народження дитини (оригінал пред’являється).

3.Копія документу про реєстрацію місця проживання або про право користування житлом (оригінал пред’являється).

4.Медична довідка №086-1/0 та копія довідки про щеплення №063/0.

5.Висновок ІРЦ (для дітей з особливими освітніми потребами).

Прийом документів проводиться за адресою:

• с. Джулинка, вул. Некрасова, 10;

До послуг учнів:

• вивчення англійської мови з першого класу;
  • групи продовженого дня;

Зарахування дітей до 2-11-х класів

Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:

• заява батьків,
  • копія свідоцтва про народження дитини,
  • медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382).
  • особова справа дитини,
  • свідоцтво про базову освіту та додаток до нього (для учнів 10-11-х класів).

У разі переходу учня з іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти у межах населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку із попереднього закладу освіти, що підтверджує факт навчання дитини в іншому навчальному закладі.