Інклюзивна освіта у Джулинському ліцеї

Про організацію освітнього процесу дітей з особливими освітнніми потребами у 2023/2024 н.р. (лист)

У Джулинському ліцеї впроваджується інклюзивне навчання. Станом на 01 вересня 2023 року статус "інклюзивні" надано 3-ом класам:

4-А та 5-Б класи Джулинського ліцею;

9 клас Берізкобершадської філії Джулинського ліцею.

У Джулинському ліцеї створено сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі й дітей з інвалідністю, забезпечення їх безперешкодним доступом до приміщень, а саме:

- у наявності пандус біля центрального входу;

Джулинський опорний ЗЗСО І-ІІІ рівнів

- східці для організації безпечного переміщення дітей обладнані поручнями;

- побудовано нову вбиральню для дітей з ООП;

Джулинський опорний ЗЗСО І-ІІІ рівнів

- виконано поточний ремонт класних кімнат та кабінетів.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання.

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та особливостям дітей, враховується специфіка освітнього процесу.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.