Джулинський ліцей Джулинської сільської ради

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Інформація за посиланням  Матеріально-технічна база 2021 (ЗНЗ-1)

2020-2021 навчальний рік

 Будівля школи прийнята в експлуатацію 46 років тому. Адміністрація школи разом з колективом, батьками постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманням її у робочому стані. Фінансування потреб школи проводиться за рахунок державної освітньої субвенції та з  бюджету Джулинської сільської ради. Упродовж навчального року систематично здійснювалася виплата заробітної плати, надбавок, доплат працівникам школи.

   Пам’ятаючи, що естетичне оформлення приміщення, в якому навчаються наші діти, - це вже половина успіху їх у навчанні, педагогічний колектив у тісній співпраці із батьками доклав чимало зусиль щодо зміцнення матеріально-технічної бази школи, естетичного оформлення класних кімнат, шкільних коридорів, методичного поповнення навчальних кабінетів, пам’ятаючи про те, що навчальний заклад повинен стати школою радості для учня, місцем натхнення для вчителя.  

У серпні 2020 року педагогічними працівниками тематично оформлено шкільні коридори, маршові переходи, створено освітні рекреаційні та frіendly-зони. На прилеглій території закладу освіти педагогічними працівниками висаджено 40 туй та засіяно ділянки газонною травою, що сприяє формуванню позитивного іміджу школи.

   У зв’язку з епідемією коронавірусної хвороби COVID-19  у серпні 2021 року відділом освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради закуплено антисептики, безконтактний термометр та захисні щитки. Педагогічними працівниками обладнано інформаційні куточки щодо запобігання пошеренню вірусної хвороби COVID-19 у кожній класній кімнаті.

   Заклад намагається створити гарні умови для роботи і навчання, відремонтувати та довести до норм та вимог сьогодення навчальні кабінети, оснастити школу новим сучасним обладнанням. Більшість кабінетів і класних кімнат відповідає  типовим перелікам та вимогам навчальних програм. 

   Відділом освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради за кошти державної субвенції забезпечено необхідним обладнанням класи НУШ. Придбано комплекти парт для першокласників, телевізори, ноутбуки, фабрики друку, класні дошки, комплекти наочності, набори “LEGO”, кожен учень отримав набір «Шість цеглинок». Це нова технологія навчання, яка допомагає учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. Через гру діти можуть навчатися таких важливих, передбачених НУШ,  умінь, як, наприклад, вирішення проблемних завдань. Компˈютеризовано усі навчальні кабінети (smart-телевізори, ноутбуки), кабінети  української мови і літератури, географії та математики оснащено мультимедійними комплексами. В наявності два кабінети математики, придбані за кошти освітньої субвенції відділом освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради у 2018 році: система опитування TurningPoint, ноутбук учителя, 15 ноутбуків для учнів, фабрика друку, комплекти наочності, набір креслярського обладнання. Усі класні кімнати обладнано новими двосторонніми (крейда+маркер) дошками.

   Цьогоріч відділом освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради також придбано комплекти парт для трьох класів, мебельні стінки для трьох кабінетів та комплекс столів для методичного кабінету закладу освіти.  Систематично здійснюється закупівля миючих дезінфікуючих засобів для харчоблоку, внутрішніх туалетів. Проте залишається актуальною потреба капітального ремонту вестибюлю школи, суттєвого оновлення коридорів, актової зали (хоча поточний ремонт  власними силами  сьогодні проводиться), оновлення фасаду будівлі школи.

   У жовтні-листопаді 2020 року облаштовано локальну мережу, в кожному навчальному кабінеті доступний провідниковий Інтернет, в будь-якій точці приміщення школи доступна зона Wi-fi-підключення.  

   Джулинський опорний ЗЗСО І-ІІІ рівнів отримав первинні засоби пожежогасіння, придбані Джулинською сільською радою. До їх складу входять пожежні щити закритого типу зі стаціонарним ящиком для піску з комплектацією (лопати, сокири, відра, ломи, багри, кошма, вогнегасники) та набір пожежного обладнання (кран-комплект із шафою). Також здійснено заходи щодо проведення технічного обслуговування  вогнегасників: діагностування, перезаряджання, заміну індикаторів тиску, клапанів, гумових кілець, здійснено ремонт деяких із них. Встановлено систему пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу.

 Також у нашій школі завершено роботи щодо улаштування блискавкозахисту. Це зовнішня система заходів, що здійснюється шляхом установлення на об'єкті блискавковідводів, які складаються з блискавкоприймачів, струмовідвідних спусків, які з'єднують блискавкоприймач із землею та заземлювачів.

   Активно здійснюється поетапне упровадження реформи системи харчування здобувачів освіти. Пріоритетним напрямком діяльності освітнього закладу у співпраці з відділом освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради є запровадження принципів НАССР. Створена робоча група спрямовує діяльність у кількох напрямках: модернізація харчоблоку, вивчення основ НАССР, розробка необхідної документації системи організації харчування, пропаганда принципів НАССР серед учасників освітнього процесу.

З цією метою проведено засідання робочої групи відділу освіти, культури і спорту Джулинської ТГ щодо придбання обладнання для шкільної їдальні Джулинського опорного ЗЗСО І-ІІІ рівнів. Закуплено сучасне обладнання для харчоблоку на загальну суму 500 тис. грн (450 тис. грн – державна субвенція, 50 тис. грн - з місцевого бюджету), а саме: тістоміс спіральний, м'ясорубку електричну, сковороду електричну, сучасні роздаткову лінію та холодильне обладнання, промислові електричні плити, водонагрівач електричний, пароконвекційну піч з додатковою комплектацією, посудомийну машину купольного типу, овочерізку  електричну та комплект миючого цеху, комплекти столів та стелажів з нержавіючої сталі. З ініціативи відділу освіти культури і спорту у закладі освіти ТОВ "Геосфера" Сологуб О.П. проведено діагностичний аудит роботи харчоблоку Джулинського опорного ЗЗСО І-ІІІ рівнів та надано практичні рекомендації щодо упровадження принципів НАССP. Придбане нове технологічне обладнання оптимально розміщено відповідно до технологічних процесів; проведено чітке зонування приміщень харчоблоку та розділено у часі рух потоків сировини та персоналу. Здійснені заходи щодо реформування системи харчування сприяють створенню безпечних умов для здобувачів освіти. Заплановано капітальний ремонт їдальні.

   У листопаді 2020 року придбано швейні машини для кабінету трудового навчання. Закупівлю здійснено відділом освіти, культури і спорту за кошти освітньої субвенції з державного бюджету. Це створить умови для покращення якості освітнього процесу для учнів, оскільки навчально-матеріальна база з обслуговуючих видів праці давно у школі не оновлювалася. Також оновлено спортивний інвертар, придбано нові гімнастичні мати.

   Велика увага приділяється розвитку інклюзивної освіти. У жовтні 2020 року відділом освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради придбано пісочний стіл для арт-терапії, раніше – дидактичні матеріали та спортивний комплекс, до складу якого входять шведська стінка, гладіаторська сітка, руко хід, дитячий тур нічок, дошка ребриста двостороння, мотузковий набір, кільця гімнастичні, сходи мотузкові з дерев’яними перекладинами, мати. Ресурсна кімната Джулинського опорного ЗЗСО І-ІІІ рівніві  для учнів з ООП майже укомплектована та має привабливий вигляд. Обладнання для осіб з обмеженими освітніми потребами придбано за кошти субвенції з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами. Створення інклюзивного простору - це не тільки навчання особливих дітей у закладах освіти, а, насамперед, створення комфортних умов для отримання освітніх послуг, як на початковій ланці, так і на усіх подальших навчальних етапах.

    Стали учасниками Урядової програми "Спроможна школа для кращих результатів», зміни до якої затверджені відповідним рішенням Кабінету Міністрів України 28 квітня 2021 року. Підготовлено та надано до Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації проєктну заявку на капітальний ремонт приміщення школи (заміну вікон та дверей на металопластикові). Дане питання перебуває на особистому контролі голови громади Петра Швеця.