Виграно набори робототехніки!

50 шкіл Вінниччини отримають набори робототехніки та ноутбуки

За інформацією Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА, в області визначено переможців обласного конкурсу для закладів освіти в рамках проєкту «Технологічне Майбутнє Вінниччини. Навчання школярів області основам робототехніки, програмування та інноваційного підприємництва».

За результатами засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу, що відбулось 23 грудня під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка визначено 50 переможців.

Серед них:

Тульчинський центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 4 комунальної власності Жмеринської міської територіальної громади

Опорний заклад освіти "Тростянецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Тростянецької селищної ради"

Брацлавський ліцей № 1 Брацлавської селищної ради

Бершадський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3

КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Вінницької міської ради"

Ліцей №2 м. Немирова Немирівської міської ради

КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради"

Дашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дашівської селищної ради

Опорний заклад Теплицької селищної ради "Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1"

Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Жмеринської міської ТГ

Баланівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів, Бершадської міської ради

КЗ "Некрасовський ліцей Якушинецької сільської ради"

КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Війтівці"

Ладижинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Літинський ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти № 2

Ліцей № 3 міста Могилева – Подільського

Городоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дашівської селищної ради

Красносільський опорний заклад загальної середньої освіти, Бершадська територіальна громада

Клекотинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мурафської сільської ради

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 ім. воіна інтернаціоналіста С. В. Гаврилюка с.м.т. Крижопіль

Джулинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Джулинської сільської ради

Комунальний заклад "Гуманітарна гімназія № 1 ім. М. І. Пирогова Вінницької міської ради"

Опорний заклад "Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2"

Китайгородський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дашівської селищної ради

КЗ "Хижинецький ліцей" Вінницької області

КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Вінницької Міської Ради"

Юрковецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Могилів - Подільського району

Тульчинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат

Опорний комунальний заклад "Ліцей Козятинської міської ради"

Гайсинська міська станція юних техніків

Філія ЗСО І-ІІ ступенів с. Гальжбіївка ОНЗ "НВК: заклад загальної середньої освіти І ступеня – гімназія м. Ямполя"

Слободо-Шаргородський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

КЗ "Загальноосвітня школа I-III ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики № 34"

Ліцей № 1 міста Могилева-Подільского, Могилів-Подільської міської ради

Летківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької селищної ради

Бершадський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 імені Анатолія Матвієнка

Руданський заклад загальної середньої освіти Шаргородської міської ради

Ліцей № 2 Калинівської міської ради

Комунальний заклад "Березнянський заклад загальної середньої освіти I-IІI ступенів" Хмільницької міської ради

Барський ліцей № 2 Барської міської ради

Самгородоцький загальноосвітній навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів "Школа - дитячий садок"

Опорний заклад загальної середньої освіти - ліцей з дошкільним підрозділом І-ІІІ ступенів с. Корделівка Калинівської міської територіальної громади

КЗ "Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Уланів"

Чернівецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2

Опорний заклад ""Вендичанський ліцей" Вендичанської селищної ради

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Городківської сільської ради

КЗ "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 м. Хмільника"

КЗ "Вахнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Турбівської селищної ради"

Шляхівський опорний заклад загальної середньої освіти І -ІІІ рівнів ім. ГСП Кузика Г.Й Джулинської сільської ради

Школи-переможці отримують у користування по 10 комплектів з робототехніки для учнів та по 1 ноутбуку, доступ до навчальних програм з основ робототехніки, програмування, розробки web-сайтів та мобільних додатків. Також учні шкіл-переможців зможуть підвищити рівень компетентності з розмовної англійської мови.

Наступним кроком реалізації проєкту буде проведення навчальних семінарів для вчителів шкіл-переможців, на яких вони зможуть підвищити кваліфікацію з основ робототехніки, програмування, створення сайтів та мобільних додатків.

Проєкт «Технологічне Майбутнє Вінниччини. Навчання школярів області основам робототехніки, програмування та інноваційного підприємництва» реалізується в рамках виконання Угоди з Європейським Союзом про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.