День учнівського самоврядування

Джулинський ліцей - це заклад освіти, який за десятиліття роботи сформував свої традиції та звичаї. Напередодні Дня працівників освіти України одним із традиційних днів є - ДЕНЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ. Діти з великим нетерпінням його чекають, адже усі бажаючі мають змогу підготувати та провести в ролі вчителя урок з улюбленого предмету. А поки новопризначені вчителі здійснювали освітній процес, адміністрація закладу слідкувала за порядком, дотримання правил поведінки. На посаді директора працював Марущак Владислав, заступника директора з навчальної роботи - Діхтяренко Микола, заступника директора з виховної роботи - Тхорук Аліна, заступника директора з господарської роботи - Буркан Дарія, педагога-організатора - Балюк Анна, практичного психолога - Ірина Кравець. Даний захід допомагає краще дітям зрозуміти особливості педагогічної роботи та мотивує їх у важливості професії УЧИТЕЛЬ. Дякуємо нашим лідерам та органам учнівського самоврядування за реалізацію поставлених цілей!