ДЕНЬ ЗНАНЬ

У перший осінній день на шкільному подвір'ї Джулинського ліцею пролунав перший дзвінок 2023-2024 навчального року! Вперше переступили поріг школи 23 першокласники та продовжують навчання - 29 одинадцятикласників. Із вітальним словом до дітей, батьків, педагогів та гостей свята виступив сільський голова Джулинської територіальної громади Петро Швець, який передав подарунки першокласникам від Джулинської сільської ради. Із побажаннями успішного навчального року звернулися директор Михайло Шевчук та заступники Вікторія Херсонюк, Катерина Герасимчук. Продовженням свята став флешмоб, який презентували учні 1 класу, а одинадцятикласники підготували танцювальну композицію "Ми - майбутнє України". Пісенні композиції підготували Ангеліна Буш та Анна Герасимчук.

Джулинський ліцей вітає здобувачів освіти із Днем знань! Нехай будуть підвладні всі шкільні та життєві завдання, а допитливість і захопленість ведуть вас до нових радісних відкриттів. Бажаємо цікавих уроків, відмінних оцінок і великих перемог під мирним небом України!

Дякуємо захисникам України за можливість проведення урочистої лінійки! Слава Україні! Героям Слава!