Практичні заняття у класі безпеки

У класі безпеки Джулинського ліцею вчителями предмету «Захист України» із здобувачами освіти 10-11 класів проведено практичне заняття «Правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та надання домедичної допомоги при травматизмі в умовах воєнного часу». Під керівництвом учителя Євгена Володимировича Марущака учні вивчали особливості будови та функціональність протитанкових та протипіхотних мін, осколкових гранат, удосконалювали уміння користуватися засобами індивідуального захисту. Разом із Пончик Альною Павлівною, медичною сестрою,вчителем предмету "Захист України", діти закріплювали знання на практиці щодо надання першої домедичної допомоги при пораненнях у верхі, нижні кінцівки, голови та тулуба.