Шкільний етап обласного конкурсу виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня»

25 жовтня у Джулинськомі ліцеї відбувся шкільний етап обласного конкурсу виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня». На конкурс були підготовлені та представлені три роботи виконані технікою бісероплетіння та об’ємних виробів із природних матеріалі. За підсумками засідання журі визначено переможців, а саме: І місце отримали Олександр та Валентин Федоренки, учні 6 класу, із роботою «У полоні щедрих дарів» (керівник Діхтяренко Вікторія Степанівна) та Марія Задоянова, учениця 8-Б класу, із роботою «Землі української цвіт» (керівник Марущак Ірина Михайлівна). ІІ місце посів Владислав Докійчук, учень 6 класу, із роботою «Кожен народ має свої символи» (керівник Діхтяренко Вікторія Степанівна). Ми щиро дякуємо нашим дітям та батькам за творчий підхід до конкурсу та вітаємо наших переможців! Бажаємо удачі на територіальному етапі обласного конкурсу виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня»!