Розпочався "Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек"

Абетки та букварі - найперші книги дітвори!

Вересневі зустрічі в бібліотеці в рамках ,,Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек" - цікаві та рухливі! Учні 2-Б класу (вчитель Івасик Г. В.) гарно провели час, розглядаючи книги - абетки і букварі! Шукали літеру на яку починається його ім'я! Інсценізували гру ,, Ходить гарбуз по городу! ". Переглянули відеоролик про абетку та алфавіт. У бібліотеці - барвистий і щедрий букет абеток! Тут і квіткова, і загадкова, і лірично- поетична. А ще історії України від Леоніда Полтави! Видавництво ,, Веселка" зібрало під один дах багато різних абеток не тільки для дітей, а й для дорослих: абетка- урок, абетка- студія, абетка- програма навчання дітей! Яка багата українська мова! Чудова бібліотека і час, проведений в ній!!!