Виховний захід "В очікуванні дива"

Класний керівник 1-го класу Мельник Руслана Валеріївна підготувала та провела виховний захід до дня Святого Миколая «В очікуванні дива».

Руслана Валеріївна зазначила, що цей день є шанований і знаний у всьому світі, як той, що дарує любов, радість та щастя, сповнений благословенням, добром і радістю. Це свято дарує багато позитивних емоцій для всіх дітей, які з нетерпінням очікують дива. Здобувачі освіти 1-го класу старанно готуючись до цього свята, вивчили вірші та пісні, працювали у групах та вдало справлялись із поставленими завданнями. До дітей на свято разом із Святим Миколаєм завітали казкові герої: снігова королева та сніжиночки. Будучи уважними, допитливими та старанними першокласники отримали чудові гостинці від Святого Миколая та зі словами вдячності пообіцяти йому бути слухняними, добрими та вічливими.

Катерина Герасимчук, заступник директора з виховної роботи