Батьківський практикум

11 травня у Джулинському ліцеї відбулася зустріч із батьками майбутніх першокласників 2023/2024 навчального року.

Катерина ГЕРАСИМЧУК, заступник директора з ВР, ознайомила присутніх з організацією освітнього процесу, змінами в освіті, які допоможуть дітям стати щасливими громадянами України, конкурентоздатними у ХХІ столітті.

Олена ТЕПЛИЦЬКА, вчитель початкових класів, провела батьківський практикум "Електронна реєстрація у заклад загальної середньої освіти. Оформлення заяви", де батьки успішно заповнили цифрові та письмові документи, необхідні для зарахування майбутніх школярів.

Адміністрація та педагогічний колектив щиро дякують кожній і кожному з батьків за те, що обрали наш освітній заклад.

Чекаємо на Вас, майбутні першокласники!

З повагою учитель початкових класів Олена Теплицька