Вітаємо у новому 2022-2023 навчальному році!

Цьогорічний початок навчального року передбачає безпрецедентні заходи для безпечного освітнього середовища. З цією метою у Джулинському ліцеї проведено «Урок безпеки». До учнів початкової ланки прийшов у гості пес-сапер Патрон, який «розповів» дітям, що донедавна любив гратися, ганяти м’яча. Але коли прийшла війна, все змінилося. Тож дітям потрібно знати основні правила безпеки, аби не постраждати: не брати до рук уламків металу чи інших предметів, не футболити їх ногами, гуляти з дорослими лише там, де безпечно тощо.
Користуючись посібником «Абетка з безпеки» (розроблено Міністерством освіти і науки України), класні керівники середніх та старших класів презентували інформаційні матеріали щодо основних правила поведінки дітей в умовах воєнного стану, в умовах небезпеки. У книжці зібрані поради, відповіді на найактуальніші питання щодо воєнного стану, роз'яснення і рекомендації, які допоможуть дітям, батькам, викладачам зберегти здоров’я і життя.