Шкільний етап обласного конкурсу "Зіркова мрія 2023"

З метою виявлення талановитої творчої молоді, популяризації серед дітей і молоді духовної спадщини українського народу, кращих зразків пісенної та поетичної творчості, сучасних українських та світових надбань у Джулинському ліцеї завершився шкільний етап обласного конкурсу «Зіркова мрія-2023».

Конкурс проводиться у 2-х номінаціях: вокал та художнє читання. Наша школа багата на талановитих дітей, тому було представлено на розгляд журі 4 вокальних номера та 21- художнього читання. За рішенням журі переможцями стали у номінації "Вокал" (старша вікова категорія) - учениця 11 класу Сабірова Анастасія із піснею "Дякую тобі", муз. І.Федишин, керівник Нікітчук Любов Федорівна, класний керівник; у середній віковій категорії - учениця 6 класу Герасимчук Анна із піснею "Колискова майбуття", сл./муз. В. Дроботенка, керівник Мартич Олександр Іванович, керівник вокального гуртка. У номінації "Художнє читання" першість здобули: учениця 10 класу Дудник Аліна із віршованим твором Н. Паснака "Тримайся, моя рідна Україно!", керівник - Микитюк Наталія Григорівна, учитель української мови та літератури; учениця 6 класу Герасимчук Анна із поезією Н. Саган "Боже, збережи Україну!", керівник - Нікітчук Любов Федорівна, вчитель української мови та літератури. Вітаємо переможців шкільного етапу конкурсу "Зіркова мрія 2023" та бажаємо успіхів та перемог на територіальному етапі!